Masz pytanie?

Poszukujemy ratownika wodnego do pracy w Via Sport Krytej Pływalni

Nowości » Poszukujemy ratownika wodnego do pracy w Via Sport Krytej Pływalni

2021-07-02 10:28

Poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku ratownika wodnego na pływalni w Jaworznie nie tylko na wakacje. Oferujemy stabilną pracę stałą lub dodatkową w młodym dynamicznym zespole elastyczne godziny pracy, studenci emeryci również mile widziani.

Wymagania

• ważne zaświadczenie o ukończeniu kursu w zakresie Kwalifikowanej Pierwszej Pomocy

• ukończone szkolenie ratownika wodnego

• mile widziane dodatkowe uprawnienia przydatne w Ratownictwie Wodnym

• umiejętność pracy w zespole

• dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz w weekendy)

Zakres obowiązków

• nadzór oraz dbanie o bezpieczeństwo użytkowników basenu

• podejmowanie akcji ratowniczych

• utrzymanie sprzętu ratowniczego w stałym pogotowiu do udzielania pierwszej pomocy

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV drogą mailową na adres: biuro@viasport.pl wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dołącz do naszego Zespołu!

Zapraszamy do rekrutacji!

  • Dodaj link do:
  • facebook.com