Masz pytanie?

Poszukujemy ratownika WOPR do pracy w Via Sport Kryta Pływalnia

Nowości » Poszukujemy ratownika WOPR do pracy w Via Sport Kryta Pływalnia

2017-05-08 10:56

Via Sport Kryta pływalnia w Jaworznie poszukuje pracowników na stanowisko:

Ratownik WOPR

Zakres obowiązków:

  • dbanie o bezpieczeństwo osób znajdujących się na pływalni;
  • opieka nad basenem;
  • dbałość o stanowisko pracy.

Wymagania:

  • Certyfikat MSW o ukończeniu szkolenia ratowników wodnych lub uprawnienia ratownika WOPR.
  • Aktualny certyfikat KPP.
  • Aktualnea legitymacja ratownika wodnego lub dok. potwierdzający przynależność do podmiotu uprawnionego do wykonywania ratownictwa.
  • sumienność, odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie.
  • Praca w młodym i dynamicznym zespole.
  • Zmianowy, elastyczny system pracy.
  • Praca stała lub dodatkowa.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV drogą mailową na adres: biuro@viasport.pl wraz z klauzulą:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz. 1182 ze zm.).”

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Dołącz do naszego Zespołu!

Zapraszamy do rekrutacji!

  • Dodaj link do:
  • facebook.com