Masz pytanie?

Relacja z Turnieju Via Sport Racket Center Squash Attack vol. 1!

Nowości » Relacja z Turnieju Via Sport Racket Center Squash Attack vol. 1!

2015-03-01 18:17

W sobotnim Turnieju Via Sport Racket Center Squash Attack vol. 1 wzięło udział 25 uczestników, w tym 6 debiutantów. Podobnie, jak w trakcie grudniowych rozgrywek, finał należał do zawodników z Jaworzna: Marcin Legutko po zaciekłej walce pokonał Mateusza Wichera 3:2!

Pojedynek o trzecie miejsce rozegrał się, pomiędzy Piotrem Kowalskim a Mateuszem Wronkowskim, zakończył się wynikiem 3:0 na korzyść Pana Piotra, który - jako przyjezdny gość - wykazał się bardzo miłym gestem, przekazując swój wygrany karnet o wartości 500 zł do rozlosowania wśród pozostałych uczestników (wygrał go Rafał Adamiec)!

W związku z fantastyczną atmosferą w jakiej przebiegał Squash Attack vol. 1 oraz z emocjonującymi, zaciekłymi meczami, postanowiliśmy powiększyć pulę nagród i obdarować trójkę zwycięzców karnetami o wysokości 500 zł! Natomiast wśród wszystkich uczestników turnieju została rozlosowana rakieta KEAN Jekkora S2, która trafiła do Tomasza Pyrsza. Łączna wartość nagród inauguracyjnego turnieju w Racket Center wyniosła 3000 zł!