Masz pytanie?

Instruktorzy

Zapraszamy do zapoznania sie z naszą kadrą instruktorską

 • fitness.png

  Agnieszka Serafin

  Instruktorka Fitness i Jogi

  Absolwentka Akademii Ekonomicznej w Katowicach. Po ukończeniu studiów wyższych w 2002 roku zainteresowałam się jogą. Przez kilka lat praktykowałam uczestnicząc w zajęciach i warsztatach, aż wreszcie w 2007 roku uzyskałam tytuł Instruktora Rekreacji Ruchowej na AWF w Katowicach. Od tej pory swoją przygodę z jogą kontynuowałam już jako instruktor.

  Od 8 lat prowadzę zajęcia w Chrzanowie oraz w Jaworznie. W początkowych latach swoją pracę z grupami opierałam głównie na podstawach hatha jogi, z czasem jednak wykształciłam swój własny warsztat będący modyfikacją rożnych szkół jogicznych. Tajniki zgłębiałam na wielu warsztatach z rożnymi nauczycielami. Joga od wielu lat jest moją życiową pasją i cieszy mnie każdy nawet najmniejszy sukces moich uczniów. Mając na uwadze rosnące zainteresowanie jogą, organizuję stacjonarne oraz wyjazdowe warsztaty. Prywatnie z zaangażowaniem i miłością oddaję się wychowaniu trójki dzieci. W wolnych chwilach dbam o swój rozwój osobisty , czego efektem jest dyplom psychodietetyka oraz certyfikat Praktyka Integracji Oddechem.


  Ukończone kursy, inspiracje:2006 – Tytuł szkolenia - 7 miesięczne szkolenie w Częstochowie (państwowy z zakresu instruktora fitness dyplom) Instruktor rekreacji ruchowej fitness - ćwiczenia psychofizyczneCykl warsz-tatów z dr Małgorzatą Grabarą (doktor od wad postawy) z zakresu medycznych aspektów jogiCykl warsztatów z prof. Januszem Szopą (prof. matematyki) z zakresu teorii jogiKilkanaście warsztaty jogiczne ze znanymi in-struktorami jogi tematy spotkań na AWF koła AWF, z. I innymi instruktorami wywodzącymi się z tej szkoły. W 2016 r rozpoczęty kurs nauczycieslki Powięziowej Jogi Jin prowadzony przez Beta Lisboa i Simon Calder.

 • agnieszka_tosza[2].jpg

  Agnieszka Tosza

  Instruktorka Fitness

  Sport od wczesnych lat szkolnych stał się częścią mojego życia. Dzięki niemu potrafię zrealizować każdy postawiony cel i wiem, że marzenia są po to, aby je realizować. Dyscypliny sportowe, w których udało mi się osiągnąć sukces to m.in. pływanie, biegi na długie dystanse oraz siatkówka. Każdą wolną chwilę wypełnia moje zamiłowanie do sportu. Bardzo cenię sobie aktywność na świeżym powietrzu, dlatego latem chętnie jeżdżę na rowerze, a zimą oddaję się swojej wieloletniej pasji, czyli jeździe na nartach.

  Moja przygoda z fitnessem zaczęła się na studiach. Kurs instruktora nauczył mnie bardzo dobrej organizacji czasu i utwierdził w przekonaniu, że warto robić to co się kocha oraz motywować innych do działania.

  Od ponad roku systematycznie uczestniczę w szkoleniach fitness poszerzając swoją wiedzę i umiejętności w tej dynamicznie rozwijającej się dziedzinie. Jestem Instruktorem Fitness-PAKIS, Kettelbells-RockFit Akademy, TRX- RockFit Akademy, PUMP-ProFi Fitness School. Staram się być na bierząco z informacjami i nowościami na rynku fitness poprzez uczestnictwo w konwencjach i targach w całym kraju (EuroFitness Star Convention & Education, Międzynarodowa Konwencja Fitness Eu4ya, Functional Day vol.4, FIWE-Największe Targi Fitness). Jako trener personalny rozpisuję plany treningowe, jak również uczę podstaw zdrowego żywienia. Wymierne efekty mojej pracy potrafią dostarczyć wiele satysfakcji i pokazują, że warto podjąć walkę o lepsze samopoczucie i zdrowy wygląd. Chętnie nawiązuję nowe kontakty, a drzemiąca we mnie pozytywna energia pozwala na łatwą współpracę pełną uśmiechu. Czyż nie o to właśnie chodzi w sporcie? 

 • fitness.png

  Ania Karbowniczek-Adamczyk

  Instruktorka tańca

  W poważnym związku z tańcem około 12 lat. Uczestniczka i laureatka wielu konkursów ogólnopolskich i zagranicznych, a także warsztatów oraz festiwali, takich jak: Kongres Raggaeton VS. Dancehall, Miasto Tańczy, Bachata Lovers Festival Dominican Edition. Jest autorką projektu tanecznego "tancuje.pl" w ramach którego organizuje rozmaite inicjatywy związane z tańczeniem, trenerka kobiecej formacji karaibskiej "Bailar", a przede wszystkim konkretna i wymagająca wieloletnia instruktorka tańca. Uwielbia wchodzić w zagadnienia związane z przepływem ruchu, szczególnie w kobiecym ciele. Uważa, że piękny taniec bioder, doskonałe linie nóg i rąk to ozdobniki kobiety w bachacie, z których nie można rezygnować! Na swoich zajęciach inspiruje przede wszystkim do zgłębiania pracy nad własnym ciałem, bo jak sama mówi: "partnerka w bachacie, czy każdym innym tańcu to nie księżniczka, i musi sama zapracować na podziw innych". Otwarta, zdeterminowana i gotowa na wyzwania, to słowa, które doskonale ją opisują.

 • Lech_Zastrzyzynski[1].jpg

  Lech Zastrzyżyński

  Trener (siłownia)

  Jak pewnie wielu z Was i ja kiedyś zaczynałem od zera. W wieku 30 lat postanowiłem zmienić swoje życie i z otyłego mężczyzny osiągnąć sylwetkę o której marzę. Dzięki zaangażowaniu, silnej woli, determinacji oraz systematyczności z dnia na dzień podnoszę swoje umiejętności. Ukończyłem kurs instruktora fitness w Katowickim instytucie rozwoju trenerów personalnych. Bazując na swoich doświadczeniach oraz na pozyskanej wiedzy postara się jak najlepiej wspomóc Wasz rozwój fizyczny. Wspólną pracą możemy osiągnąć wiele niezależnie od wieku. Z Via Sport osobiście związany jestem od samego początku. Zapraszam.  

 • gosia.jpg

  Małgorzata Czerwonka

  Instruktor Fitness

  Jestem magistrem Politologii Uniwersytetu Śląskiego, jednak moją największą pasją jest propagowanie zdrowego stylu życia. W 2005 roku skończyłam kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością fitness na katowickim AWF-ie. Od tego momentu stale zgłębiam wiedzę w tym temacie. W EPFS ukończyłam kurs Elite Professional Instructor, co umożliwiło mi występy na scenie jako Prezenter Fitness. Od 2011 r cieszę się tytułem Trenera Personalnego uzyskanego w bielskiej Eurofitness School. W Polskiej Akademii Sportu ukończyłam egzaminem kurs trenera kulturystyki. A chcąc poszerzać swoją wiedzę dotyczącą zdrowego trybu życia ukończyłam także dietetykę. Jestem stałą bywalczynią międzynarodowych szkoleń pod okiem najlepszych trenerów (Reebok University, Szkoła Open Mind Health & Fitness Idea, Euro Fitness School z Bielska Białej, IFAA, Profi Fitness School). Na treningach staram się by każdy ich uczestnik poczuł na własnej skórze granice swoich możliwości. Bo przekraczanie własnych granic to wielka satysfakcja i radość. Jednak człowiek to nie tylko fizyczność ale także umysł, który najlepiej odpoczywa, gdy pracuje ciało!

 • Pawel_weglarz_(2).jpg

  Paweł Węglarz

  Trener personalny

  Nazywam się Paweł Węglarz, sportem interesuję się od dziecka i zawsze byłem z nim w jakiś sposob związany. Treningi siłowe zacząłem w czasach gimnazjum. Od początku mojej sportowej przygody dążyłem do ciągłego rozwoju, dokształcania się i stałej poprawy wyników. Z doświadczenia wiem, że bez dobrego planu żywieniowego oraz odpowiednio dobranego treningu nie będziemy w stanie zmaksymalizować efektów. Jeżeli więc chcesz zmienić swoje ciało, zapraszam do współpracy ze mną w Via Sport Activ. 

 • Lukasz_cichy.JPG

  Łukasz Cichy

  Trener (siłownia)

  Jestem certyfikowanym trenerem personalny po renomowanej szkole S.A.S, ze sportami siłowymi jestem związany od 16 roku życia i towarzyszą mi po dziś dzień, cały czas poszerzam swoją wiedzę czy to w postaci kursów jak i w własnym zakresie.

  Chętnie pomogę w utracie tkanki tłuszczowej bądź w budowie wymarzonej sylwetki, nauczę cię samodzielności w zdrowym odżywianiu ukierunkowanym na efekty oraz ukierunkuję twój trening tak byś to ty sam w niedalekiej przyszłości stał się swoim własnym trenerem. Cele treningowe jak i jego charakter są ustalane indywidualnie po wstępnych konsultacjach i sprawdzeniu ogólnego stanu ruchomości stawów. Cechuję się dużą cierpliwością i staram się dane ćwiczenie przedstawić w najbardziej czytelny sposób.

  Zapraszam na trening i do zobaczenia :)

 • Dodaj link do:
 • facebook.com