Masz pytanie?

Niezwykła atrakcja dla płetwonurków w Via Sport Diving Marina „Koparki”!

Nowości » Niezwykła atrakcja dla płetwonurków w Via Sport Diving Marina „Koparki”!

2015-04-15 13:11

Niezwykła atrakcja dla nurków dotarła do Via Sport Diving Marina „Koparki”!

To nie był wcale primaaprilisowy żart, ani zaskakujący efekt szalejących nad Polską kwietniowych burz! Na początku kwietnia do bazy nurkowej Via Sport Diving Marina „Koparki” dotarł statek „Spała”, który wkrótce zostanie zatopiony w naszym akwenie i stanie się jedną z wielu planowanych przez nas podwodnych atrakcji dla płetwonurków.

Obecnie trwają prace nad odnowieniem tego wyjątkowego obiektu. Statek, zanim trafi na dno zbiornika, musi zostać również odpowiednio przygotowany, aby odwiedzający naszą bazę nurkowie mogli się długo i bezpiecznie zwiedzać jego wnętrze oraz odkrywać jego tajemnice w trakcie podwodnych eksploracji. O postępach prac będziemy Was informować na bieżąco za pośrednictwem fanpage’a bazy oraz na łamach strony Via Sport.

Statek rzeczny „Spała” trafił do Via Sport Diving Marina „Koparki” ze Spały, gdzie stał zacumowany do brzegu lokalnego stawu i latem był jedną z okolicznych atrakcji, a jeszcze wcześniej znajdował się w Skansenie Rzeki Pilicy. To replika parostatku wycieczkowego „Inowłódź”, który pływał po Pilicy pod koniec XIX wieku, odbywając regularne rejsy w dół i górę rzeki - do Tomaszowa i Nowego Miasta nad Pilicą.   

Zachęcamy do obejrzenia krótkiego reportażu na temat naszej nowej atrakcji,  zrealizowanego przez dlaCiebieTV:

 

Sezon wiosenno-letni w Via Sport Diving Marina „Koparki”

Chcielibyśmy Was również poinformować, że godziny otwarcia bazy nurkowej uległy wydłużeniu! 

  • Zapraszamy do nas wszystkich pasjonatów nurkowania od poniedziałku do niedzieli w godz. od 8:00 do godz. 24:00.
  • Działająca na terenie Via Sport Diving Marina „Koparki” sprężarkownia jest do Waszej dyspozycji w godz. od 8:00 do godz. 18:00.  

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com