Masz pytanie?

Specjalizacje

W zależności od Twoich nurkowych zainteresowań czy też miejsc, gdzie planujesz nurkować, w Szkole Nurkowej Via Sport Diving Marina "Koparki" możesz wybrać kolejne specjalizacje, które pozwolą Ci rozwinąć swoje umiejętności i przejść na wyższy poziom. 

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi specjalizacjami nurkowymi.

Viasport » Diving Marina "Koparki" » Szkoła nurkowania » Specjalizacje

 • gleboka_01.jpg

  Głęboka

  Specjalizacja głęboka pozwala na zdobycie umiejętności i wiedzy potrzebnych do tego, aby zaplanować i wykonywać nurkowania do 40 metrów. Wybór miejsca, sposobu zanurzania, nawigacja, rozwiązywanie problemów – nauczysz się wszystkiego, co jest potrzebne, aby zwiększyć bezpieczeństwo głębszych nurkowań.

 • nawigacja_01.jpg

  Nawigacja

  Nawigacja to bardzo wymagająca specjalizacja pod względem opanowania pływalności w toni oraz umiejętności wykorzystania kompasu, przydatnego do znajdowania pod wodą planowanych miejsc czy obiektów.

 • nitroks_01.jpg

  Nitroks

  To mieszanka z większą ilością tlenu niż w powietrzu (ponad 21%), umożliwiająca dłuższe nurkowanie na średniej głębokości. Nitroks został wprowadzony do nurkowań przez naukowców, m.in. biologów i archeologów podwodnych. Dla nas ta mieszanka przydaje się przy wielokrotnych nurkowaniach w trakcie dnia, podczas tzw. safari nurkowych na ciepłych wodach.

 • skafandry_01.jpg

  Suche skafandry

  W naszych zimnych wodach nauczysz się korzystać z suchego skafandra. To nowy, po nurkowaniach w piance, sprzęt, więc warto nauczyć się wykorzystywać jego możliwości, w tym niesamowitą łatwość utrzymania poziomej pozycji. Dzieje się tak za sprawą właściwości trymującej „suchacza”.

 • WRAKOWA.jpg

  Wrakowa

  Specjalizacja wrakowa rozwija podstawowe umiejętności potrzebne do nurkowania na wrakach. Są to: nawigacja na wraku i sporządzanie mapki wraku, rozkładania poręczówki podczas wchodzenia do wnętrza wraku czy podejmowanie decyzji, gdzie i w jaki sposób najlepiej zaplanować wchodzenie do wnętrza wraku.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com