Masz pytanie?
Rezerwacje internetowe i aplikacja mobilnaZarezerwuj

Racket Center

Viasport » Racket Center

 • Viasport_38594431.jpg

  Badminton

  Do dyspozycji graczy Racket Center dostępna jest nowoczesna hala z 4 pełnowymiarowymi kortami do gry w badmintona. Wejdź dalej i graj z nami w dogodnym terminie!

 • Viasport_50186138.jpg

  Squash

  Poszukujesz intensywnych sportowych doznań? U nas miłośnicy squasha mogą trenować na 4 kortach systemu ASB 100. Poznaj naszą ofertę i zarezerwuj optymalny termin treningu!

 • Viasport_56571654.jpg

  Tenis stołowy

  W Via Sport Racket Center pamiętamy o wielbicielach tenisa stołowego. Do dyspozycji naszych gości są 3 certyfikowane stoły do gry. Doskonal z nami swoje umiejętności!

 • Viasport_54230393.jpg

  Tenis

  Chcesz rozwinąć swoją pasję? W Racket Center oferujemy 3 zewnętrzne korty tenisowe o wysokiej klasy polituretanowej nawierzchni boiska oraz całoroczną grę w krytej hali. Dowiedz się więcej o naszych kortach i zarezerwuj już teraz! 

.

Relax
futsal_do_boxa2[1].png

Kryta hala do badmintona w kompleksie Via Sport została kompleksowo przystosowana do potrzeb miłośników piłki nożnej halowej, czyli…

Viasport_65414109.jpg

Nowoczesny kompleks saun to integralna część Via Sport Krytej Pływalni. To wyjątkowe miejsce dla poszukujących relaksu i odprężenia po trudach codziennego…

DAR_0242.jpg

Zapraszamy do korzystania z oferty naszego sklepu ze sprzętem i asortymentem sportowym - Activ Shop.

 • Dodaj link do:
 • facebook.com