Masz pytanie?

"Uciekająca oferta" zakończona

Nowości » "Uciekająca oferta" zakończona

2015-02-15 12:00

Z ogromną satysfakcją chcielibyśmy ogłosić, że pierwsza akcja promocyjna Via Sport Activ zakończyła się wielkim sukcesem! Celem „Uciekającej Oferty”, która trwała od grudnia do połowy lutego, było zachęcenie jak największej liczby naszych obecnych oraz nowych Klientów, ich znajomych oraz rodzin do skorzystania ze zniżkowej oferty zakupu rocznych karnetów open do Via Sport Activ. W ramach karnetu open nasi Klienci mogą bez ograniczeń korzystać z nowoczesnej siłowni, szerokiej oferty aktywności fitness oraz znajdującej się w klubie sauny.


Zgodnie z hasłem „im więcej Aktywnych, tym większy rabat” wszystkim, którzy zdecydowali się na zakup karnetu w ramach „Uciekającej Oferty”, zagwarantowaliśmy Pakiet Powitalny (składający się z ręcznika treningowego, shakera do miksowania fit napojów i funkcjonalnej smyczy na klucze), możliwość rozłożenia płatności na raty oraz 35% zniżkę, która rosnąć miała proporcjonalnie do liczby sprzedanych karnetów - aż do 50%!


Na naszej stronie internetowej wyświetlał się Mobilizator – interaktywny licznik wskazujący liczbę osób wymaganą, aby cena karnetu spadła o połowę. Stworzyliśmy również możliwość dokonania zakupu karnetu online za pośrednictwem strony internetowej.

Z przyjemnością informujemy, że dzięki „Uciekającej Ofercie”, nasze grono powiększyło się o 154 Aktywnych! Serdecznie witamy i czekamy na Was na treningach oraz zajęciach grupowych w Via Sport Activ!

 

 

Komentarze

Komentarz
  • Dodaj link do:
  • facebook.com