Masz pytanie?

Baza nurkowa

Via Sport Diving Marina "Koparki" znajduje się na terenie dawnego kamieniołomu "Gródek" w Jaworznie.  Na chwilę obecną na terenie Diving Mariny funkcjonuje dynamicznie rozwijająca się baza i szkoła nurkowania. Naszą ambicją jest stworzenie nowoczesnego kompleksu rekreacyjno-sportowego - nie tylko dla wielbicieli nurkowania - ale także dla miłośników innych aktywności i dyscyplin sportowych, bez ograniczeń ze względu na porę roku czy wiek.

Poniżej znajdziesz wiele przydatnych informacji na temat obecnej bazy nurkowej oraz przyszłości obiektu. 

Viasport » Diving Marina "Koparki" » Baza nurkowa

 • baza_daszek.jpg

  Baza nurkowa czynna przez cały rok

  Baza nurkowa Via Sport Diving Marina „Koparki” jest czynna przez cały rok. Dowiedz się więcej o godzinach otwarcia bazy i sprężarkowni oraz możliwości kontaktu!

 • baza_06.jpg

  Eksploruj podwodny świat Diving Mariny „Koparki”!

  Zdaniem wielu specjalistów akwen wodny Diving Mariny „Koparki” jest jednym z najciekawszych tego typu miejsc nurkowych w Polsce. Dowiedz się dlaczego!

 • projekt: Biuro Projektów i Nadzoru Inwestycji ARCHAZ

  Via Sport Marina „Koparki” - wizja przyszłości

  Spójrzmy wspólnie w przyszłość i spróbujmy sobie wyobrazić, jak ten malowniczy i zapadający w pamięć teren będzie wyglądał po zrealizowaniu naszego planu zagospodarowania kamieniołomu i tego niezwykle urokliwego, mieniącego się turkusem, akwenu. 

 • baza_05.jpg

  „Koparki” – geneza nazwy

  Wydawałoby się, że określenie „Koparki” to dość zaskakująca nazwa dla bazy nurkowej i naszej Mariny. Jej geneza jest równie niezwykła, jak sama nazwa. Przenieś się z nami w krótką podróż w czasie i poznaj jej historię.

 • baza_02.jpg

  Baza nurkowa – warunki i udogodnienia

  Jakie warunki i udogodnienia czekają na odwiedzających naszą bazę nurków? Bank gazów, sprężarkownia, ogrzewany namiot sferyczny w okresie zimowym. Dowiedz się więcej!

 • baza_044.jpg

  Jak trafić do Via Sport Diving Marina?

  Via Sport Diving Marina znajduje się w Jaworznie, przy ul. Płetwonurków na terenie dawnego Kamieniołomu „Gródek”. 

 • via_sport_diving_marina_koparki_kamera_online_na_www.png

  Kamery online z bazy Via Sport!

  Jeśli chcecie zobaczyć, jakie warunki pogodowe panują aktualnie w bazie nurkowej Via Sport Diving Marina "Koparki" oraz sprawdzić, jaka jest wizura, to zachęcamy do skorzystania z naszych kamer online, za pomocą których "na żywo" przesyłamy dla Was obraz!

 • ViasSport_Diving_Marina_Koparki.jpg

  Opłaty dla płetwonurków i cennik

  Zapraszamy do zapoznania się z pełnym cennikiem opłat za wejście, sprężarkowni i wypożyczalni sprzętu w bazie nurkowej Via Sport Diving Marina "Koparki"! 

 • Dodaj link do:
 • facebook.com