Masz pytanie?

Dziękujemy, że jesteście z nami!

Nowości » Dziękujemy, że jesteście z nami!

2022-10-13 10:30

 WSPÓLNA SPRAWA

 

 

 

Szanowni Państwo – Drodzy Klienci!

Naszą Wspólną Sprawą jest zapewnienie dobrego funkcjonowania Kompleksu Sportowego „VIA SPORT” - TAK Krytej Pływalni, JAK I pozostałych obiektów działających pod marką „VIA SPORT” w Jaworznie.

To dzięki Państwu i państwa chęci aktywnego, sportowego spędzania czasu możemy kontynuować naszą pracę, tworząc wspólnie – mamy nadzieję – dobrą ofertę na aktywne spędzanie wolnego czasu, z pożytkiem dla formy fizycznej i zdrowia.

Przypominamy, iż nasz Kompleks Sportowy „VIA SPORT” ma charakter komercyjny i nawet w tych tak trudnych czasach nie otrzymujemy żadnego wsparcia finansowego i to zarówno ze strony publicznej jak i dotacji Unijnych.

To dzięki Państwa częstym wizytom, a co za tym idzie dobrej frekwencji na naszych obiektach, jak i załodze – oddanej sumiennej i dobrej pracy oraz zaangażowaniu nas wszystkich niezagrożenie możemy nadal funkcjonować w otaczającej nas, mocno zmienionej rzeczywistości.

Jednocześnie – zdając sobie sprawę z niedoskonałości naszej oferty – pragniemy Państwu serdecznie podziękować za wykazane zrozumienie, zapewniając, iż wciąż dążymy do podnoszenia komfortu użytkowania naszego Kompleksu Sportowego – na ile tylko nas stać i na ile jest to możliwe.

Doceniając Państwa – raz jeszcze dziękujemy, że jesteście z nami.

Bądźcie bezpieczni i trwajcie w swoich sportowych postanowieniach.

ZARZĄD

„Via Sport” K.I.G. Sp. z o.o.

 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com