Masz pytanie?

List w sprawie korekty cennika Via Sport Krytej Pływalni

Nowości » List w sprawie korekty cennika Via Sport Krytej Pływalni

2019-02-04 09:49

 

Szanowni Klienci,

jesteśmy niezmiernie wdzięczni i zadowoleni, że frekwencja w Via Sport Krytej Pływalni sukcesywnie rośnie. Zdajemy sobie sprawę, że o sukcesie frekwencyjnym decydują przede wszystkim zadowoleni klienci, dlatego też zapewniamy Państwa, że dokładamy wszelkich starań, aby Wasz pobyt w naszym obiekcie był w pełni komfortowy, bezpieczny i sprzyjał rozwojowi sportowych pasji dla całej rodziny.

Niemniej jednak z przykrością odnotowujemy wzrostu stałych kosztów funkcjonowania obiektu, pomimo poczynionych przez nas na przestrzeni ostatnich lat inwestycji - m.in. w energooszczędne systemy grzewcze oparte na pompach ciepła, bardzo nowoczesny system odzyskiwania ciepła z wód popłucznych, jak i wielu mniejszych działań wpływających na poprawę funkcjonowania ekonomiki Via Sport Krytej Pływalni. Niestety nasz wpływ na stale rosnące koszty jest jednak bardzo mocno ograniczony.

Na koszty funkcjonowania Via Sport Krytej Pływalni składa się bardzo wiele czynników. Chcielibyśmy poinformować, że na przestrzeni ostatnich lat funkcjonowania obiektu koszty energii cieplnej wzrosły niemal o 30%, a energii elektrycznej o blisko 20%! Nie bez znaczenia jest również fakt, iż obecnie obowiązujące przepisy dotyczące funkcjonowania pływalni wniosły wiele dodatkowych kosztochłonnych czynności, które bezpośrednio rzutują na koszty funkcjonowania naszego obiektu.

W związku z powyższym jesteśmy zmuszeni do wprowadzenia korekty cennika (podwyżki o około 5%). Wyrażamy nadzieję, iż nasza decyzja i przedstawiona częściowo argumentacja podwyżki w jakimś stopniu będzie dla Państwa – naszych Klientów zrozumiała i spotka się z akceptacją.


Dziękując za dotychczasowe wizyty i zaufanie, życzymy Państwu nieustającej aktywności fizycznej, dobrej kondycji i wiele zdrowia!

 


Zarząd

K.I.G. Sp. z o.o.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com