Masz pytanie?

List Zarządu w sprawie Via Sport Diving Marina "Koparki"

Nowości » List Zarządu w sprawie Via Sport Diving Marina "Koparki"

2019-04-15 09:09

 

Szanowni Klienci Via Sport Diving Marina "Koparki", Drodzy Państwo!

Z dużym zadowoleniem odnotowujemy stale rosnącą frekwencję na naszym obiekcie. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że o sukcesie frekwencyjnym decydują zadowoleni klienci, ze swej strony zapewniamy, iż dokładamy wszelkich starań, aby Państwa pobyt na Akwenie był w pełni komfortowy, bezpieczny, pro-zdrowotny – czyli po prostu był atrakcyjnie i miło spędzonym czasem.

Jednakże z przykrością stwierdzamy fakt wzrostu stałych kosztów funkcjonowania obiektu, który następuje lawinowo od 2-3 lat, a ceny dostępu do akwenu są niezmienne praktycznie od 10 lat.

Chcielibyśmy poinformować, iż na koszty funkcjonowania Akwenu składa się bardzo wiele czynników, a w szczególności koszty energii elektrycznej, która tylko w tym roku wzrosła niemal o 40%, koszty ochrony obiektu wzrosły dwukrotnie, tj. ponad 100 % , koszty osobowe to również o ponad 50% wzrost
Nie bez znaczenia jest również fakt, iż obecnie obowiązujące przepisy dotyczące funkcjonowania tego typu obiektów wniosły wiele dodatkowych kosztochłonnych czynności, które bezpośrednio rzutują na koszty funkcjonowania naszego obiektu.
W ostatnim czasie również Władze Miejskie, pomimo – wydawać by się mogło – zrozumienia potrzeb wokół sportowych i pro-zdrowotnych w mieście – podniosły nam (i to bardzo znacznie, bo aż blisko 17 krotnie!!!) opłaty za użytkowanie wieczyste gruntu – nie rozumiemy takiego postępowania.

Wszystko to zmusza nas do wprowadzenia korekty cennika - podwyżki cen za udostępnienie możliwości skorzystania z Akwenu od 15-go kwietnia br.
Dodatkowo chcemy Państwa poinformować, iż jesteśmy w przededniu przyszłych dość szeroko zaplanowanych inwestycji na Bazie, mających na celu znaczącą poprawę infrastruktury całego obiektu.

Wyrażamy nadzieję, iż samorządy, monopoliści i sytuacja gospodarcza nie będą nam fundować kolejnych dyktatów cenowych, a inflacja - pomimo nieodpowiedzialnej polityki rządu nie wzrośnie znacząco, jak i inne czynniki rzutujące na całość funkcjonowania Akwenu nie będą na tyle obciążające, aby zmuszały nas do wprowadzania kolejnych podwyżek.

Liczymy, iż nasza decyzja i przedstawiona częściowo argumentacja podwyżki w jakimś stopniu będzie dla Państwa – naszych Klientów zrozumiała i spotka się z akceptacją.

Dziękując za dotychczasowe wizyty i zaufanie, życzymy Państwu niemijającej aktywności fizycznej, dobrej kondycji i wiele zdrowia!

  • Dodaj link do:
  • facebook.com