Masz pytanie?

Turniej z okazji rozpoczęcia ligi Yasumi Via Sport Squash League

Nowości » Turniej z okazji rozpoczęcia ligi Yasumi Via Sport Squash League

2020-08-18 10:17

Squash w Via Sport Racket Center powraca w wielkim stylu! Już teraz zapraszamy Was serdecznie do udziału w turnieju rozpoczynającym ligę Yasumi Via Sport Squash League! Turniej inauguracyjny odbędzie się w piątek 28 sierpnia i rozpocznie się o godz. 18:00.

O turnieju

Turniej pod patronatem Polskiego Związku Squasha (PZSQ). Turniej zgłoszony do kalendarza PZSQ jako turniej otwarty kategorii C.
Aby wziąć w nim udział należy mieć wyrobioną licencję zawodniczą. Wyrobienie licencji jest bardzo proste, wystaczy wypełnić formularz ze strony: https://polskisquash.pl/rozgrywki/licencje i wysłać na adres email: biuro@polskisquash.pl 

Rozgrywanie spotkań

Mecze rozgrywane będą systemem pucharowym. Wszystkie mecze do przodu będę rozgrywane w trybie BO5 (do 3 wygranych setów).
Mecze do tyłu (walka o każde miejsce) w zależności od ilości uczestników, będą rozgrywane w trybie BO3 lub BO5. Każdy set gramy do 11-tu punktów, przy 10-10 gra się do 2 punktów przewagi. Osoba przegrywająca mecz sędziuje następny pojedynek na danym korcie.

Zapisy

a) Można się zapisać poprzez stronę turniejową na BO5: https://bo5.pl/t3784/Otwarty+Turniej+na+Start+Ligi+Yasumi+Via+Sport+Squash+League-OPEN,9115.html#players  albo przez aplikację BO5 na telefon

b) lub wysyłając wiadomość na adres: squash@viasport.pl z informacjami:
Imię i nazwisko

Nr licencji (patrz wyżej jeśli nie posiadasz licencji)
Pozycja w rankingu PZSQ
Miasto
Telefon kontaktowy

Opłata

Koszt udziału w turnieju to 65 zł
Kwota zawiera:
- start w turnieju (opłata kortów)
- opłatę PZSQ
- ciepły posiłek
- przekąski
- napój

Wpisowego nie można rozliczać kartami multisport.

Nagrody


Nagrody są przewidziane dla graczy, którzy zdąbędą pierwsze trzy miejsca. Nagrody pocieszenia dla osób z 1 przegranym meczem (zwycięzcy drabinek o 5/9 ewentualnie 17 miejsce). Dodatkowo rozlosujemy nagrody wśród osób, które zostaną do końca turnieju.

Pula nagród: 600 zł

Harmonogram

Zapisy do czwartku 27.08.2020 do godziny 18:00
Losowanie tego samego dnia o godzinie 20:00
Start turnieju 28.08.2020, godzina 18:00

Kontakt do organizatorów:

squash@viasport.pl 
512080534

 

Daj znać znajomym i dołącz do wydarzenia na FB

  • Dodaj link do:
  • facebook.com