Masz pytanie?

Zajęcia

Viasport » Activ » Fitness » Zajęcia

 • Aerobik

  Aerobik to połączenie fitnessu i tańca (lekcja mieszana). Zajęcia przy akompaniamencie muzyki składają się z 3 części: pierwsza to choreografia, druga to ćwiczenia wzmacniające, a trzecia to ćwiczenia rozciągające na koniec. Aktywność ta poprawia krążenie, wzmacnia serce, a także mięśnie. To atrakcyjny sposób na zrzucenie zbędnych kilogramów, poprawienie kondycji oraz wyrzeźbienie ciała. Ćwiczenia pozwalają odreagować stres.

  Tańcz, baw się i kształtuj wymarzoną sylwetkę!

 • Aerobik sportowy dla dzieci

  Jest to dyscyplina wywodząca się z tradycyjnego aerobiku, w którym do muzyki wykonywane są złożone ruchy o wysokiej intensywności i elementy o różnym stopniu trudności. Są to zajęcia dla dzieci niezależnie od ich stopnia zaawansowania, ponieważ pomagają rozwinąć koordynację ruchową oraz podnieść sprawność fizyczną. Dzięki połączeniu fitnessu, tańca i akrobatyki są bardzo dobrym sposobem na wyćwiczenie zgrabnej i gibkiej sylwetki. Zajęcia z dużą dawką muzyki, energii, choreografii i dobrej zabawy.

   

 • BACHATA LADY STYLE

   

  Jedyne takie zajęcia w Jaworznie i okolicy, dedykowane kobietom, które chcą się nauczyć kontroli nad własnym ciałem, udoskonalić swój ruch, zyskać seksapil, a także spalić kalorie przy prawdziwie karaibskim tańcu, jakim jest bachata. Ten obecnie najbardziej rozwojowy nurt taneczny świata ma swoje korzenie na Dominikanie, a także w Hiszpanii. Tańczony obecnie jest na całym globie i uchodzi za bardzo uwodzicielski ale i wesoły i energiczny. Na Bachata Lady Style tworzona jest krótka, kobieca choreografia, poprzedzona ćwiczeniami izolacyjnymi ciała, które pomagają koordynować piękny ruch. Idealne dla Pań, które chcą dopiero rozpocząć swoją przygodę z tańczeniem, a także dla tych, które są już zaprawione w bojach. Przyjdź i zobacz, na punkcie czego oszalał cały świat. Tylko uwaga, bachata uzależnia!

 • BRAZYLIJSKIE POŚLADKI

  Zajęcia wzmacniające, skupiające się na dolnych partiach mięśniowych takich jak: nogi, brzuch oraz pośladki mające na celu wyrzeźbienie tych części ciała. W tym treningu skupisz się na ćwiczeniu miejsc, które mają tendencję do gromadzenia tkanki tłuszczowej. Z uporem ćwiczysz więc brzuch, pośladki i uda. To lekcja o średniej lub wysokiej intensywności z dużą liczbą powtórzeń danego ćwiczenia, Ponadto wzmacniają mięśnie całego ciała i przyśpieszają spalanie zbędnej tkanki tłuszczowej, dzięki czemu skóra staje się bardziej sprężysta i elastyczna. Jest to również dobra metoda na walkę z cellulitem.

 • BRZUCH I STRETCH

  To zajęcia wzmacniające, skupiające się głównie na mięśniach brzucha i wzmacnianiu pleców. Tego rodzaju aktywności pomagają zmniejszyć ból kręgosłupa, wzmocnić mięśnie głębokie i ogólnie poprawić zdrowie. Rozpoczynamy od 15-minutowej rozgrzewki, następnie przechodzimy do głównej części zajęć, która koncentruje się na treningu brzucha, a na zakończenie wykonujemy krótką serię rozciągających ćwiczeń dla całego ciała, co z pewnością pomoże Ci się zrelaksować i rozluźnić. Te zajęcia korzystnie wpłyną nie tylko na zdrowie fizyczne, ale także psychiczne.

 • Bungee Fitness

  Bungee Fitness to intensywny trening połączony ze świetną zabawą. Polega na wykonywaniu sekwencji ćwiczeń przy pomocy elastycznej liny bungee. Podczas treningu pracują wszystkie partie ciała, a w szczególności gorset miesniowy stabilizujacy kręgosłup. Jakie są jego zalety? Pomaga spalać tkankę tłuszczową, zwiększa wytrzymałość fizyczną, poprawia kondycję mięśni przykręgosłupowych, zapewnia swobodę ruchu zwiększa zdolność poruszania się w stawach i mięśniach, przeciwdziała cellulitowi, korzystnie wpływa na prace serca i układu krążenia. Dla osób borykających się z wagą to wspaniałe odciążenie dla stawów - zapewnia poczucie lekkości. Spodenki dołączone do zestawu pomagają spalić tkankę tłuszczową w okolicy ud, brzucha i pośladków. W trakcie treningu Twoje ciało wykonuje ruchy 360 stopni: do przodu, tyłu, w górę i w dół, oraz na skos.

  I co najważniejsze: Bungee Fitness w Via Sport Activ uwalnia hormony szczęścia: serotonie, endorfiny, dopaminę!

 • Cross Functional Training/Boks

  Cross Functional Training / Boks - to intensywne zajęcia sprawnościowo-wytrzymałościowe z podstawami boksu, które odbywać się będą w nowej sali treningowej Via Sport Activ. Nowa sala oraz koncept treningów powstały specjalnie dla ludzi poszukujących odskoczni od codzienności i mocnych wrażeń. Salę nr 4 wyposażyliśmy więc w: worki bokserskie, oponę z młotami 8 kg I 12 kg, szelki bungee run, 15-metrowy battle rope, piłki lekarskie, drążki prosty i łamany, grip ball, linę do wspinaczki, rip-trainery, drabinka reflektowa, drabinka do treningów Bahara, kółka gimnastyczne, kettleballe, obciążenie typu Bumper HES 200 kg + sztanga, a wkrótce pojawią się też maty typu puzzle o gr. 4 cm.

  Zajęcia startują już od początku czerwca i będą odbywać się cztery razy w tygodniu!

  Jesteście gotowi? Zapraszamy!

 • DANCEHALL

  Energetyczny taniec wywodzący się ze słonecznej Jamajki. Tańcząc dancehall, uwolnimy duże pokłady pozytywnej energii. Nauczymy się podstawowych kroków oraz wykorzystywania ich w choreografii. Na zajęciach skupimy się na własnej świadomości ciała, jak i płynności ruchów, rozwiniemy poczucie rytmu oraz poznamy różne odsłony dancehallu. Dynamiczne tempo i radosny klimat pozwolą nam oderwać się od rzeczywistości. Totalne wszystko, od kroków po chorełki.

 • Express Spalanie

  To zajęcia skierowane zarówno dla Pań i Panów. Duża intensywność i interwałowa praca nad poprawą sylwetki i kondycji - to ich znaki rozpoznawcze. Podczas zajęć dla urozmaicenia ćwiczeń, wykorzystywane będą piłki, sztangi oraz stepy. Jeśli nie przepadasz za układami choreograficznymi to te zajęcia są właśnie dla Ciebie!

 • FIT JOGA - dla początkujących

  Fit Joga dla początkujących to systemem ćwiczeń fizycznych wykorzystujący techniki hatha jogi, fitnessu oraz relaksacji. Celem Fit Jogi jest utrzymanie oraz poprawa zdrowia psychofizycznego człowieka. To ćwiczenia, mające na celu połączenie ciała, umysłu i świadomości. Zajęcia uczynią ciało elastycznym i silnym. Działają odstresowująco i relaksująco. Kształtują zgrabną sylwetkę, rozwijają gibkość, siłę i wytrzymałość. Uwalniają od napięć, dają psychiczne odprężenie, wzmacniają układ nerwowy oraz poprawiają ogólną kondycję fizyczną.

 • FITBALL

  Zajęcia o niskiej intensywności należące do form wzmacniających z wykorzystaniem dużej piłki o średnicy 55 – 75 cm. Ćwiczenia na piłce poprawiają zdolność utrzymywania równowagi oraz balansu, poza tym wzmacniają mięśnie odpowiedzialne za stabilizację kręgosłupa. Uprawianie fitnessu w takiej formie usprawnia ogólną motorykę ciała. Ze względu na niwelowanie bólu oraz zmniejszanie napięcia mięśniowego zajęcia mają również charakter rehabilitacyjny.

 • Indoor Cycling

  Zajęcia grupowe, jazda na rowerze, ulubiona muzyka? To wszystko właśnie oferują zajęcia indoor cyclingu. Potężna dawka energii i motywacji, mnóstwo spalonych kalorii i uwolnionych endorfin zapewnią wspaniałe samopoczucie na wiele godzin po zajęciach. Twoim celem jest poprawa kondycji? Wzmocnienie ciała? A może redukcja tkanki tłuszczowej? Dzięki możliwości pracy na różnych zakresach tempa, tętna i zróżnicowanemu obciążeniu jesteś w stanie poprawić każdy z tych elementów. Ogromną zaletą tych zajęć jest również to, że może na nie przyjść każdy, niezależnie od stopnia wytrenowania, ponieważ w każdej chwili intensywność możesz dostosować do swoich możliwości, a nieustannie płynące dźwięki energetycznej muzyki wraz z motywującym trenerem, pozwolą Ci przekraczać granice Twoich możliwości i osiągnąć zamierzone cele. Serdecznie zapraszamy.

 • JUMPING FROG

  Jumping Frog to trening na trampolinie wzmacniający mięśnie, zmuszając je do cyklicznych szybkich ruchów. Poprawia pracę układu sercowo-naczyniowego i poprawia wytrzymałość, ćwiczy równowagę i koordynację, jak i prowadzi do szybkiej utraty zbędnych kilogramów. Dzięki miękkiemu podłożu amartuzuje ruch bez zbędnego nadwyrężania stawów. 

 • JUMPING FROG EXTREME

  Co może być jeszcze bardziej wyczerpujące niż zajęcia Jumping Frog? Jumping Frog Extreme! W trakcie zajęć Jumping Frog Extreme czeka Was nie tylko intensywny trening kondycyjny, ale także siłowy. Dzięki użyciu akcesoriów fitness takich, jak ekspandery, hantle i sztangi jesteśmy w stanie w skutecznie ukształtować swoja sylwetkę. Poddawane drganiom niestabilne podłoże nawet przy niewielkich obciążeniach angażuje w 100% nie tylko pojedyncze partie mięśni, ale ich całe grupy. Jumping Frog Extreme to kompletny trening – KONDYCJA, SIŁA, RZEŻBA!

 • JUMPING FROG GOLD

  Jumping Frog Gold to mniej intensywny trening dla osób starszych lub o słabszej kondycji. Zajęcia prowadzone są w wolniejszym tempie i mają na celu m.in przywrócenie energii życiowej, dotlenienie i odżywienie tkanek oraz narządów, zmniejszenie wytwarzania insuliny, zwiększenie odporności, obniżenie cholesterolu i ciśnienia krwi, wzmocnienie układu kostnego stawów, poprawę pracy układu krążenia, spalanie tkanki tłuszczowej, walkę z nadwagą oraz przeciwdziałanie zaburzeniom równowagi. 

 • JUMPING FROG KIDS

  Zapraszamy dzieciaki i młodzież w wieku szkolnym na zajęcia JUMPING FROG KIDS. To ogromna dawka doskonałej zabawy! Zajęcia dla dzieci na trampolinach odbywają się pod opieką profesjonalnego instruktora w rytmie piosenek dziecięcych. Razem będziemy skakać, by rozwijać kondycję naszych podopiecznych i pracować nad wzmocnieniem mięśni, dzięki którym utrzymają równowagę, poprawią koordynację ruchową i wydolność. Jumping Frog Kids w Via Sport Activ to nie tylko wspaniała zabawa, ale świetny trening kardio!

   

 • Joga

  Joga to nie tylko ćwiczenia, to filozofia życia. Jeśli spróbujesz raz, jest duża szansa, że zarazisz się nią do końca życia. Fundament Jogi stanowią asany, czyli pozycje ciała, a jej istotą jest UWAŻNE wchodzenie w daną pozycję i trwanie  w niej przez określony czas. Zmiana pozycji odbywa się płynnie w określonym tempie i z uwzględnieniem prawidłowego oddechu. Zastosowanie dodatkowych rekwizytów podczas ćwiczeń jak taśmy, koce, wałki ułatwia poprawne wchodzenie w poszczególne pozycje nawet osobom, które z jogą nie miały nigdy wcześniej do czynienia. To sprawia, że również początkujący mogą korzystać z dobroczynnego działania asan. Praktyka jogi sprawia, że poprawia się nasza równowaga, ruchy stają się płynne i harmonijne, a ciało nabiera siły, sprężystości i staje się bardziej elastyczne. 

 • Kettlebells

  Kettlebells z wyglądu przypomina armatnią kulę z doczepionym uchwytem. Ćwiczenia z odważnikami mają charakter kompleksowy-w jednym ruchu angażują do pracy kilka partii mięśniowych dzięki czemu szybko spalają tkankę tłuszczową.

  Z dużą skutecznością treningi z wykorzystaniem Kettlebells atakują mięśnie nóg i pośladków dając tym samym smukłą i wysportowaną sylwetkę. Z Kettlebells zbudujesz siłę i wytrzymałość wszystkich mięśni. Poprawi się Twoja kondycja i wydolność sercowo -naczyniowa.Trening z odważnikami świetnie wpłynie na poprawę Twojej gibkości i koordynacji ruchowej.

 • MERENGUE CARDIO

  MERENGUE CARDIO – taniec, którego kroki podstawowe są chyba najłatwiejsze na świecie, a jednocześnie tempo najszybsze z możliwych, co pozwala na spalenie maksymalnej ilości kalorii. Przez pierwszą połowę zajęć uczymy się sposobu poruszania się w poszczególnych figurach, a w drugiej tańczymy krótką choreografię, i wspalniale się bawimy. Jeśli trenowałaś zumbę, ale odczuwałaś niedosyt, to tutaj na pewno znajdziesz to, czego szukasz! Obowiązkowo zabierz ze sobą butelkę wody! 

 • PUMP & TONE

  To trening wytrzymałościowo-silowy z użyciem sztangi o zróżnicowanym ciężarze w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej i indywidualnych możliwości ćwiczącego, w rytmie puszczanej muzyki. Głównym i najistotniejszym celem treningu jest kształtowanie wytrzymałości mięśniowej. 

Strony:

Zapraszamy do zapoznania się z opisem zajęć dostępnych w Via Sport Activ

 • Dodaj link do:
 • facebook.com