Masz pytanie?

Harmonogram grupowych zajęć Fitness w Via Sport Activ

Viasport » Activ » Fitness » Harmonogram grupowych zajęć Fitness w Via Sport Activ

 WAŻNE KOMUNIKATY

  • W związku z rozpoczęciem sezonu treningowego 2021/2022 w grafiku zajęć pojawiły się nowe zajęcia: STEP, Latino Dance, Brazylijskie Pośladki, FITBALL, Zdrowy Kręgosłup, Sztangi, KETTLEBELLS i Jumping Frog. Serdecznie zapraszamy!

  • Wszystkich zainteresowanych zajęciami INDOOR CYCLIN prosimy o kontakt z Recepcją. Zajęcia odbywają się wymiennie we wtorki i środy. 
  • Śledźcie nas na Facebooku oraz Instagramie i bądźcie aktywni razem z nami!

Dowiedz się więcej o naszych zajęciach! 

Na wszystkie zajęcia i treningi obowiązują zapisy w Recepcji Activ.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem zajęć i treningów.

Data:
Czwartek
Sala 4
18:00 - 19:00
Trening obwodowy (zapisy w Recepcji)

Trening obwodowy to forma treningu dająca wiele możliwości komponowania różnych ćwiczeń i sprzętów, budująca wytrzymałość i siłę. Pozwala dobierać różną długość i intensywność sesji. Różnorodność budowania ćwiczeń obwodowych daje możliwości skupienia się na jednej lub wielu partiach ciała. To jedna z najbardziej skutecznych metod na zrzucenie zbędnych kilogramów i modelowania sylwetki. Świetny pomysł, by zacząć dzień aby przez resztę dnia mieć dobry humor i siłę. 

Sala 3
18:45 - 19:45
SZTANGI

To trening wytrzymałościowo-silowy z użyciem sztangi o zróżnicowanym ciężarze w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej i indywidualnych możliwości ćwiczącego, w rytmie puszczanej muzyki. Głównym i najistotniejszym celem treningu jest kształtowanie wytrzymałości mięśniowej. 

19:45 - 20:45
LATINO DANCE
Sala 2
Sala 1
  • Dodaj link do:
  • facebook.com