Masz pytanie?

Harmonogram grupowych zajęć Fitness w Via Sport Activ

Viasport » Activ » Fitness » Harmonogram grupowych zajęć Fitness w Via Sport Activ

 WAŻNE KOMUNIKATY  

 

  • W dn. 23 października zajęcia TABATA nie odbędą się z powodu nieobecności prowadzącej.
     
  • Od 2 października ruszają zajęcia BUNGEE FITNESS, które odbywać się będą w każdy wtorek i czwartek o godz. 18:00.

  • Od 26 września zapraszamy na treningi Krav Maga i Penchak Silat, czyli na dwa najskuteczniejsze systemy realnej walki wręcz na świecie. Zajęcia odbywać się będą w każdą środę o godz. 19:00 w sali nr 4.
  • Od 20 września rusza nowy cykl zajęć na trampolinach - JUMPING FROG KIDS - zapraszamy w każdy czwartek o godz. 17:00 dzieci i młodzież w wieku szkolnym. 

  • W związku z rozpoczęciem nowego sezonu jesienno-zimowego od 17 września w Via Sport Activ rusza nowy grafik zajęć - a wraz z nim wiele nowych cykli fitness i treningów m.in. JUMPING FROG KIDSPŁASKI BRZUCH JĘDRNE POŚLADKI, PUSH & TONE, TABATA czy STEP. To nie koniec nowość - śledźcie nas na Facebooku oraz Instagramie i bądźcie aktywni razem z nami!

Dowiedz się więcej o naszych zajęciach! 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem zajęć i treningów.

Data:
Piątek
Sala 4
18:00 - 19:30
SAMOOBRONA DLA KOBIET

Zajęcia Samoobrony dla Kobiet skupiają w sobie trzy najskuteczniejsze style realnej walki wręcz na świecie. Krav Maga, Penchak Silat i Jiu Jitsu. O ile Jiu Jitsu może być nam znane to Krav Maga i Penchak Silat już niekoniecznie. Zamysłem powstania tych dwóch systemów było wysublimowanie najskuteczniejszych ciosów i technik z praktycznie wszystkich znanych nam stylów walki - m.in. z boksu, kickboxingu, zapasów, karate, brazilian jiu jitsu, aikido itd. Dzięki temu te systemy cechują się najwyższą skutecznością. Jednostki do zadań specjalnych, policja, wojsko na całym Świecie trenują w tych systemach ponieważ pozwalają one na szybkie i skuteczne wyeliminowanie przeciwnika. Dzięki temu nie ma znaczenia czy napastnik jest większy i silniejszy od ofiary. Przy użyciu technik, które są skupione przede wszystkim na uderzeniach w najbardziej unerwione i newralgiczne miejsca ciała nawet dużo słabsza fizycznie ofiara może bez problemu odeprzeć atak. Z tego względu są to systemy szczególnie polecane przede wszystkim dla Kobiet.

Sala 3
18:00 - 19:00
TRX obwodowy trening funkcjonalny

TRX obwodowy trening funkcjonalny - polega na wykonywaniu określonej liczby obwodów, które dzielą się na stacje (ćwiczenia na konkretną partię ciała). Do zajęć będą wykorzystane nie tylko TRXy ale również kettle, bosu, piłki, ciężarki. Wszystko po to by poprawić naszą wydolność, wytrzymałość, siłę, stabilizację. Trening świetnie wpływa na wygląd i ogólną sprawność ciała a dzięki zastosowaniu różnorodności sprzętu nie ma mowy o nudzie. Zajęcia te z powodzeniem mogą być lżejszą alternatywą dla crossfitu a świadomość wykonania solidnej pracy jest wystarczającą nagrodą.  

19:00 - 20:00
Zdrowy Kręgosłup

Zajęcia o łagodnym charakterze przeznaczone dla wszystkich mających problem z bólem pleców lub chcących tego problemu uniknąć.

Szczególnie zalecane dla osób, które większość dnia spędzają w pozycji siedzącej lub stojącej. Podczas lekcji wykonujemy profilaktyczne, bezpieczne i skuteczne ćwiczenia wzmacniające mięśnie przykręgosłupowe a efektem zajęć jest prawidłowa postawa i wyprostowana sylwetka.  
 
Zajęcia obejmują ćwiczenia rozluźniające, mobilizujące, wzmacniające, równoważne i rozciągające poszczególne grupy mięśniowe. Wszystko to jest konieczne by zmniejszyć napięcie mięśniowe,  uelastycznić je oraz poprawić stabilizację kręgosłupa.

Sala 2
19:00 - 20:00
RIP TRAINER Workout (Zapisy w Recepcji)

RIP Trainer jest niezbędnym narzędziem dla każdego, kto chce wzmocnić  tzw. CORE, czylu poprawić siłę obrotu i zwiększyć swoją wytrzymałość sercowo-naczyniową. Wykorzystuje innowacyjny system przewodów oporowych, tworzący zmienne, niezbalansowane obciążenie, które pozwala na rozwój wytrzymałości CORE'u, eksplozywnej siły obrotowej, elastyczności i wytrzymałości. W połączeniu z ćwiczeniami mobilności stawowej stanowi idealne połączenia dla każdego. 

Sala 1
08:30 - 09:30
ZDROWE CIAŁO

ZDROWE CIAŁO w Via Sport Activ to zajęcia, które łączą w sobie elementy pilatesu, rozciągania, yogi, stabilizacji i rolowania. Zajęcia dla wszystkich, w szczególności polecane dla osób starszych oraz tych które mają ograniczony zakres ruchu spowodowany bólem lub kontuzjami. Zajęcia Zdrowe Ciało są idealne dla osób z przykurczami mięśni i ścięgien bo pozwalają na prawidłowe rozciągnięcie naszego ciała. Jeżeli uprawiasz jakiś sport, to „zdrowe ciało” będzie świetnym uzupełnieniem twojego planu treningowego. Jeżeli prowadzisz siedzący tryb życia, to zajęcia przyczynią się do poprawy kondycji i samopoczucia.

18:00 - 19:00
Zumba

ZUMBA to połączenie tańców latynoamerykańskich z elementami fitness. W praktyce to godzinne zajęcia podczas, których liczy się przede wszystkim dobra zabawa. Jak zapewnia nasza Instruktorka ZUMBA w Via Sport Activ to wspaniała rozrywka, hektolitry wylanego potu i ogrom spalonych kalorii. Ostrzegamy:  podczas zajęć poziom hormonów szczęścia drastycznie wzrośnie! Do zobaczenia na zajęciach - zapraszamy serdecznie!

19:00 - 20:00
PUSH & TONE

To trening wytrzymałościowo-silowy z użyciem sztangi o zróżnicowanym ciężarze w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej i indywidualnych możliwości ćwiczącego, w rytmie puszczanej muzyki. Głównym i najistotniejszym celem treningu jest kształtowanie wytrzymałości mięśniowej. 

20:00 - 21:00
JUMPING FROG
jumping_frog_-_gif.gif

Wyskacz sobie dobrą formę w Via Sport Activ na zajęciach Jumping Frog! To innowacyjny system treningowy z wykorzystaniem trampolin, który pomaga wzmacniać i kształtować sylwetkę, a równocześnie świetnie się bawiąc, oddając się skokom na trampolinie.

  • Dodaj link do:
  • facebook.com