Masz pytanie?

Harmonogram grupowych zajęć Fitness w Via Sport Activ

Viasport » Activ » Fitness » Harmonogram grupowych zajęć Fitness w Via Sport Activ

 WAŻNE KOMUNIKATY

  • Od września 2020 rozpoczynamy nowy grafik zajęć! Sprawdź poniżej, jakie nowości w harmonogramie dla Ciebie przygotowaliśmy! Prosimy także o wcześniejsze zapisy na zajęcia: 793 900 780.
  • W grafiku pojawiły się nowe zajęcia - trening MMA, które poprowadzi Trener Tomek. Zapraszamy w każdy poniedziałek i piątek o godz. 19:00 do sali numer 4.

  • Śledźcie nas na Facebooku oraz Instagramie i bądźcie aktywni razem z nami!

Dowiedz się więcej o naszych zajęciach! 

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem zajęć i treningów.

Data:
Piątek
Sala 4
Sala 3
18:15 - 19:15
KETTLEBELLS

Kettlebells z wyglądu przypomina armatnią kulę z doczepionym uchwytem. Ćwiczenia z odważnikami mają charakter kompleksowy-w jednym ruchu angażują do pracy kilka partii mięśniowych dzięki czemu szybko spalają tkankę tłuszczową.

Z dużą skutecznością treningi z wykorzystaniem Kettlebells atakują mięśnie nóg i pośladków dając tym samym smukłą i wysportowaną sylwetkę. Z Kettlebells zbudujesz siłę i wytrzymałość wszystkich mięśni. Poprawi się Twoja kondycja i wydolność sercowo -naczyniowa.Trening z odważnikami świetnie wpłynie na poprawę Twojej gibkości i koordynacji ruchowej.

18:15 - 19:15
TRX

TRX WZMOCNIENIE - zajęcia przy użyciu taśm funkcjonalnych TRX ukierunkowane na wzmocnienie całego ciała, zwłaszcza mięśni brzucha, która pracują przez cały czas trwania zajęć. Odpowiednie dla osób zarówno początkujących jak i zaawansowanych.

Sala 2
Sala 1
09:00 - 10:00
Wzmacnianie i Rozciąganie
17:00 - 18:00
WZMACNIANIE Z GUMAMI
19:30 - 20:30
PUMP & TONE

To trening wytrzymałościowo-silowy z użyciem sztangi o zróżnicowanym ciężarze w zależności od wzmacnianej grupy mięśniowej i indywidualnych możliwości ćwiczącego, w rytmie puszczanej muzyki. Głównym i najistotniejszym celem treningu jest kształtowanie wytrzymałości mięśniowej. 

  • Dodaj link do:
  • facebook.com