Masz pytanie?

Harmonogram grupowych zajęć Fitness w Via Sport Activ

Viasport » Activ » Fitness » Harmonogram grupowych zajęć Fitness w Via Sport Activ

 WAŻNE KOMUNIKATY

  • Od 20 września ruszamy z nowymi zajęciami w grafiku - AEROBIK, który odbywać się będzie w każdy wtorek o godz. 19:00 w sali nr 1.  

  • Zapraszamy na zajęcia: Latino Dance, Brazylijskie Pośladki, Zdrowy Kręgosłup, Sztangi, KETTLEBELLS i Jumping Frog. Serdecznie zapraszamy!

  • Na JOGĘ zapraszamy w każdy poniedziałek i środę o godz. 20:00 do sali numer 1.

  • INDOOR CYCLING powraca na stałe do grafiku. Zajęcia odbywają się w każdy poniedziałek, środę i piątek o godz. 19:15 w sali nr 2. 

  • Śledźcie nas na Facebooku oraz Instagramie i bądźcie aktywni razem z nami!

Dowiedz się więcej o naszych zajęciach! 


Na wszystkie zajęcia i treningi obowiązują zapisy w Recepcji Activ.

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnym grafikiem zajęć i treningów.

Data:
Wtorek
Sala 4
Sala 3
Sala 2
18:15 - 19:15
Indoor Cycling (Zapisy w Recepcji)

Zajęcia grupowe, jazda na rowerze, ulubiona muzyka? To wszystko właśnie oferują zajęcia indoor cyclingu. Potężna dawka energii i motywacji, mnóstwo spalonych kalorii i uwolnionych endorfin zapewnią wspaniałe samopoczucie na wiele godzin po zajęciach. Twoim celem jest poprawa kondycji? Wzmocnienie ciała? A może redukcja tkanki tłuszczowej? Dzięki możliwości pracy na różnych zakresach tempa, tętna i zróżnicowanemu obciążeniu jesteś w stanie poprawić każdy z tych elementów. Ogromną zaletą tych zajęć jest również to, że może na nie przyjść każdy, niezależnie od stopnia wytrenowania, ponieważ w każdej chwili intensywność możesz dostosować do swoich możliwości, a nieustannie płynące dźwięki energetycznej muzyki wraz z motywującym trenerem, pozwolą Ci przekraczać granice Twoich możliwości i osiągnąć zamierzone cele. Serdecznie zapraszamy.

Sala 1
18:00 - 19:00
BRAZYLIJSKIE POŚLADKI
  • Dodaj link do:
  • facebook.com